Kontakt

MICROMAX
ul. Agrestowa 61
53-006 Wrocław (mapa kml)
tel. 607 383 429
e-mail: micromax@micromax.pl

Start Współpraca
Fibaro

System Fibaro jest jednym z najciekawszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej, jaki pojawił się w ostatnich latach. Do komunikacji wykorzystuje transmisję bezprzewodową w technologii Z-Wave. Jest łatwy w instalacji ponieważ nie wymaga dodatkowego okablowania oraz specjalnie prowadzonej instalacji elektrycznej. System można instalować zarówno w obiektach budowanych, remontowanych jak i gotowych bez naruszania infrastruktury. Moduły systemu komunikują się w paśmie 868.4 MHz, które jest stosunkowo rzadko wykorzystywane w naszych warunkach (pasma bardziej zajęte to: 433 MHz oraz 2.4 GHz).

System FIBARO jest łatwo konfigurowalny. Za pomocą przeglądarki internetowej można zmieniać wszystkie jego parametry. Interfejs od strony użytkownika jest bardzo czytelny i estetyczny. Użytkownik we własnym zakresie może modyfikować, bez potrzeby wzywania serwisu, te nastawy, które pozwalają dopasować system do własnych oczekiwań. Od strony sprzętowej system składa się z centralki oraz szeregu bezprzewodowych modułów czujników i modułów wykonawczych:

  • czujnik otwarcia drzwi/okna,
  • czujnik ruchu,
  • czujnik zalania,
  • moduł ściemniacza ("dimmer"),
  • moduł łącznika przekaźnikowego,
  • moduł sterowania rolet,

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.fibaro.com

 

 

 

 

  Free joomla themes by Lonex.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Kliknij aby zamknąć okno.